יום העצמאות שלי

נעים להכיר, אני גלי. מאז ומתמיד הייתי גלית ויצירתית - ואהבתי גם וגם וגם. שנים הלקיתי את עצמי על אי ההליכה הסטנדרטית בתלם אחד, חוסר המיקוד, התזזיתיות. עד שבגרתי מעט, צמחתי הרבה, ולמדתי להתבונן בזה אחרת - להוקיר את עצמי על שלל כישוריי, יכולותיי, חוזקותיי, המגוון העצום שבי ובתחומי העניין שלי. כך, בתהליך של שנים, הבשיל בי משהו אשר שנים לא אפשרתי לעצמי להתחיל להניע אותו כתוצאה מפחדים כלכליים, מסטטוסים חברתיים, מהתבוננות לא אפקטיבית בסביבה. כאלה. לידת בני השלישי, דן, והבחירה להיות עימו שנה בבית, לחשוב ולהתפתח, לבחור בשינוי - מאין סוף סיבות - גרמה לי לשנס מותניים ולהתחיל לגדל את הבייבי הרביעי שלי. אמנם לא בת, אבל B אחר. קראתי לו My baby business. ואני יודעת שבעתיד, הוא לא יהיה בייבי, אבל לנקודה בה אני נמצאת כעת, זה מתאים לי. כמה אנחנו הנשים מדברות על הצורך בבאלאנס של משפחה וקריירה. כמה נשים מוכשרות סביבי בוחרות לצאת לדרך החדשה הזו, העצמאית, כדי להגן על היקר להן מכל - המשפחה, לא כי זה קל יותר, לא כי זה בהכרח מתגמל יותר בהתחלה, אלא כי זה מאפשר משהו שאין לו מחיר - עצמאות. עצמאות לבחור מה, מתי, איך ולמה, מבלי לתת דין וחשבון לאף אחד, מלבדי. התחושה הכה יקרה הזו, שאני בוחרת, מחליטה מה ייכנס ומה לא, מה יכיל הלוז שלי ומול מי אנהל אינטראקציות - היא זכות גדולה.


האבנים הגדולות של חיי

אז מתיישבת כעת לכתוב את האבנים הגדולות ולדייק את העסק שלי:

אהבה לבני אדם והערכת היופי שבדברים, הם ערכים בעבורי, מלווים אותי כל חיי ושזורים בכל בחירה. תמיד אהבתי אנשים, לשוחח, להניע, לעזור. ותמיד אהבתי שהכל יפה סביבי. החל מהבגד, הבית, עיצוב האתר, הפלייר והעסקים של אנשים סביבי. עיצוב עבורי זו דרך חיים.

ובעשור האחרון, התגלגלתי לעסוק בתפקידי שיווק שונים - מלנהל מחלקת שיווק, ללנהל שיווק ודיגיטל בהייטק, ללעבוד בקו-וורקינג ספייס מעוצב ויפיפה שזה חלק מהסיפור שלו, ותוך כדי ללוות סטארטאפים בתחומים שונים, גם בהיבט השיווקי וגם כמנטורית שלהם. הרי בסוף, נמצא שם יזם די בודד, עם ים החלטות, ואינסוף לחצים, וגם הוא צריך מישהו שילווה אותו בדרך. לא על ספת הפסיכולוג, אלא דווקא ביומיום, עם הבנת המהות העסקית, אל מול איזוני החיים. ובין לבין, כל העת הזו, ללוות אנשים רבים בתהליכי שינוי קריירה.

אז מי אני? מי שאני אומרת שאני:) ומה אני? אדם סופר יצירתי, חכם, מהיר מחשבה, סקרן, אנרגטי, מטפס הרים ונחוש, שאוהב את החיים ואת האדם באשר הוא אדם.

ובקריירה - אני מאמנת אישית - מלווה יזמים, מנהלים ומשני קריירה, מעצבת פנים ואשת שיווק.

ואת סל הכלים והכישורים שלי אני מעמידה לרשותכם.